Nedovol,aby Tě strach z prohry,vyřadil ze hry

Prosinec 2008

*Silvestr*

29. prosince 2008 v 18:55 ♥Pro moje SB

Ahojky lidičky,
před chvíli jsem vám přála aby jste našli pod stromečkem to co si přejete a teď už abych vám popřála co nejmenší kocovinu na Novej rok ... Je to strašné jak to utíká za chvilku zas škola hnus... Nevím jak vám, ale mě ten Novej rok začína opravdu dobře. Jako vždy dlužím omluvu všem Sbéčkám protože je opravdu zanedbávám. Takže vám všem přeji co nejkrásnější Silvestr, Všechno nejlepší do Nového roku, všem SB co největší návštěvnost a hlavně ten Novej rok pořádně oslavte..!!! Ale s mírou lidičky..!! Ozvu se vám hned v Novém roce 2009... Takže se mějte krásně dejte o sobě vědět..! Zatím Ahoooj TerézHostel

29. prosince 2008 v 18:26 ♥Filmy a seriály
//<![C
foto Hostel IIfoto Hostel IIfoto Hostel IIfoto Hostel IIfoto Hostel IIfoto Hostel IIfoto Hostel IIfoto Hostel IIfoto Hostel IIfoto Hostel IIfoto Hostel IIfoto Hostel IIfoto Hostel IIfoto Hostel IIfoto Hostel II

Obrázek “http://www.predprodeje.cz/002/images/film/1444/big/hostel2_15.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Thomas Hewitt

29. prosince 2008 v 18:14 ♥Články

Na světě je mnoho lidí, kteří vědí, že existuje nějaký film - Texaský masakr motorovou pilou ovšem jen někteří vědí, že tento fascinující film je natočený podle skutečné události... Thomas Hewitt, přezdívaný Leatherface [kožená tvář], se narodil do brutální rodiny se sklony ke kanibalismu, v Travis Country, ve státě Texas. Od malička trpěl kožní chorobou na obličeji, což hraje podstatnou roli v jeho příběhu. Od šesti let začal pracovat na jatkách, kde denně stahoval z kůže prasata a opracovával maso. Později jatka zavřeli a Hewitt stejně jako ostatní obyvatelé vesnice přišel o práci. Rodina Hewittů s tím nesouhlasila a tak si udělali ''takové malé domácí jatka''doma ve sklepě. Tam však neopracovávali prasata ani jinou zvěř, nýbrž lidi. Ať už pocestné, tak i zbytek obyvatel vesnice. Hewitt začal využívat kůže obětí a lepil si jí na svůj obličej - díky tomu vznikla jeho přezdívka ''Leatherface''. V srpnu roku 1973 bylo na farmě v domě Hewittů nalezeno 33 obětí těchto brutálních vražd, které se do historie zapsali jako ''Texaský masakr motorovou pilou''.
Porcování lidských těl se stali jeho hobby. Každou oběť pečlivě porcoval a ořezával. Udělal si něco jako svou sbírku lidských nehtů, prstů, zubů, kostí, vniřností, vlasů, očí,.... Jako řezníka ho brzy omrzelo denní porcování prasat a jiných masových produktů.
http://www.chasingthefrog.com/reelfaces/texaschainsaw/leatherface.jpghttp://www.metalshop.sk/images/profiles/2_thomas%20hewitt.jpg

NĚCO O FILMU

Texaskej masakr motorovou pilou

Film podle skutečné události, která se stala v 70. letech v Texasu. Psychopatický šílenec s motorovou pilou si ve sklepě jednoho starého domu doslova zřídil lidské řeznictví.

Děj se nijak moc neliší od originálu .Parta mladých lidí jede na koncert (Austina, Erin, Pepper, Morgan, Kemper) . Během jízdy kouří trávu a jinak dovádí a jen tak,tak že nesrazí ženu, která se úplně duchem nepřítomna potácí uprostřed silnice. Tak jí tedy zastaví a svezou. Když ale cizí žena zjistí, kam jedou, tak si v zápětí vytáhne pistoli a se slovy "stejně všichni umřete" si s ní vystřelí mozek. Díky této náhodě se dostanou úplně jinam než chtěli. Lístky na koncert jejich oblíbené kapely jsou jim najednou celkem k ničemu. V nejbližším motorestu, který najdou, zavolají šerifa, ale musejí jet za ním.

Vyděšení kamarádi se obrátí na místního šerifa Hoyta a když se u něj nedovolají pomoci, rozhodnou se zjistit, co se děje.
Netuší, že se tak vystavují smrtelnému nebezpečí: v texaském okrese Travis řádí psychopatický Thomas Hewitt (
narodil s deformovaným obličejem a nyní se mstí všem, kteří se k němu dostanou), který své oběti likviduje motorovou pilou. Je jedním ze členů šílené rodiny s kanibalskými sklony, která ve starém domě provozuje své sadistické hrátky.
Hrdinům nezbývá, než se pokusit z děsivého místa vyváznout na vlastní pěst. Souboj na život a na smrt začíná - a je jasné, že ne všichni z něj mohou vyváznout živí.

Psychopat s kůžemi tváří jiných lidí na hlavě pobíhající kolem, který vše co vidí (včetně sebe) řeže motorovkou, se nakonec ukáže být zdaleka nejsympatičtější ze všech místních. Až hlavní hrdinka Erin zajde na návštěvu do karavanu obývaného lokálními, velmi pohostinnými kráskami, pak pochopíte. Na to, že někdo z bandy, možná s výjimkou Erin přežije, asi hodně rychle zapomenete a stejně tak myslet si že někdo zemře "normální" rychlou smrtí by bylo asi hodně naivní. Leatherface si své obětí vyloženě vychutnává a poté co si je pověsí za žebra na hák, motorovkou odřízne jednu nohu, poté mu způsobenou otevřenou ránu začne vycpávat solí a v klidu pozoruje jak chudáček svojí nohou, která mu ještě zbyla, brnká na piano, které je pod ním.

Brutalita a jednotlivé morbidní scény jsou zobrazeny velice profesionálně. Okolní postavy jsou dostatečně divné a zvrhlé, hrdinové zemřou, takže spokojení musí být snad všichni. Nezbývá, než jeden z nejlepších snímků poslední doby jednoznačně doporučit. Příběh Texaský masakr motorovou pilou je děsivý především pomyšlením na to, že se skutečně stal.

Na podzim roku 1973 policie na farmě Thomase Hewitta objevila těla minimálně 33 obětí (které bývalý zaměstnanec jatek zavraždil a zohavil nejrůznějšími způsoby) s tím, že se našel minimálně jeden "kousek" z každého z těl přímo na Hewittově pozemku. Tato událost z pochopitelných důvodů natolik otřásla celou americkou veřejností, že se o rok později (1974), penězchtivý producenti rozhodli celý tento happening zfilmovat. .
http://www.akordshop.cz/_pics/1173007264.jpg
Bestie Karla

29. prosince 2008 v 17:09
http://www.bioscop.cz/_web/_filmy/b_bestie_karla/fotografie/nahledy_nejvetsi/28_bestie_karla.jpghttp://img.aktualne.centrum.cz/22/34/223478-bestie-karla.jpg


Clona

29. prosince 2008 v 14:32 ♥Filmy a seriály
http://www.ecinema.cz/image/20080421141214_plakat.jpghttp://www.predprodeje.cz/002/images/film/1640/big/clona_12.jpghttp://www.vysoke-myto.cz/portal/images/stories/kalendar/clona.jpghttp://www.pragueout.cz/UserFiles/clona1.jpghttp://www.mix.cz/UserFiles/Image/2008/film/premiery/clona_shutter_01.jpghttp://www.mkzjes.cz/program/images/Clona1.jpghttp://www.predprodeje.cz/002/images/film/1640/big/clona_08.jpghttp://www.galaxie.name/obrazky/clona-1522.jpg


:)

21. prosince 2008 v 21:57 ♥Články
http://www.impuls.cz/data/photo/28760.jpg

!!..Veselé Vánoce..!!

13. prosince 2008 v 18:56 ♥Články
Zdravím všechny moje Sbéčka a lidičky, kteří zabloudili na můj blog. Všem SB se omlouvám, že skoro vůbec nechodím na vaše blogy, ale času je vážně zatraceně málo. V poslední době jsem sem toho moc nepřidávala a tak to nebude ani teď z důvodu Vánoc. Děkuju vám za komentářa a za vzkazy, které mi necháváte. Všem vám přeji krásné Vánoce a úspěšný Nový rok 2009. Určitě se ozvěte jak se máte..!! A dole máte menší přáníčko.. :) Zatím ahojky... Terkasy...


Jak na dárky pro ženu..

2. prosince 2008 v 18:57 ♥Články
Ahojky lidičky dnes při hledání nějakého vánočního desingu jsem narazila na docela zajímavej a podle mě i pravdivej článek od nějaké starší paní. Určo na to mrkněte

Pro ženu od muže:

pro:

1)-kamarádku,
2)-kamarádku ke které cítíte něco víc, ale ona to netuší (alespoň podle vás) ,
3)-přítelkyni,
4)-ženu,
5)-milenku :

Pro každého existuje ten pravý dárek, kterým uděláte opravdovou radost. Nevíte si rady ? musíte jít hlouběji až k citům... Pod slovem dárek si většina představí krabičku s barevným papírem a upravenou mašlí jejímž obsahem je třeba drahý náhrdelník, parfém,... to každou ženu jistě potěší, ale jen u některých to pohladí na duši, protože dárek je i o činnech a to si moc mužů už neuvědomuje, ale stále jsou na světě romantici, kteří opravdu vědí jak na to. V tomto článku se můžete dozvědět pro jakej typ ženy je lepší drahý dárek nebo romantické, milé gesto. Stačí trocha fantazie..


1) Kamarádka- pro osobu, kterou znáte už déle a patří mezi vaše oblíbené přátelé je důležité odhadnout co ona vlastně cítí k vám a jestli vás také považuje za velmi dobrého přítele.

a*- pokuď jste jen přátelé kteří se pozdraví a občas popovídají na dárku asi tak moc nezáleží zjistěte co má ráda nebo co by si přála, Tím nemůžete nic skazit. Gestem se zde nemusíte nijak namáhat dárek postačí.

b*- pokuď jste přátelé, kteří se mají opravdu rádi, chodíte spolu na společenské akce a dobře se vám povídá nebo jste nerozlučná a na sebe závislá dvojka, která se má opravdu ráda a dá se hovořit o opravdu velkém přátelství musíte svůj protějšek odhadnout a zvolit mezi dárkem nebo dárkem a gestem. Nejdříve si také musíte zjistit jestli u ní dárky hrajou roli nebo to pro ni není tak důležité - pokuď u ní dárky hrajou velkou roli měli byste zvolit dárek, který si opravdu přeje nebo něco co jí vyrazí dech, Gesto můžete v klidu odložit. - pokuď u ní dárky zas tak velkou roli nehrají měli byste zvolit spíše gesto, kterým ji opravdu potěšíte a uděláte mnohem větší radost než jakýmkoli dárkem. U tohoto typu by jste měli zvolit dárek podle sebe nemusí to být nic velkého a drahého, ale spíš něco skromného a milého k tomu ovšem udělat opravdové gesto. Konkrétní příklad je třeba, že k ní příjdete obejmete a řeknete ji jak pro vás opravdu strašně moc znamená, to opravdu dělá hodně!! Vážně, ale důležité je aby jste zvolili správně mezi tím jestli u ní hrajou roli dárky nebo ne!!!!!!!

2) Kamarádku ke které cítíte něco víc, ale ona to netuší (aspoň podle vás)- tento typ je velice blízký typu kamarádky se kterou jste nerozlučná dvojka jak si můžete přečíst v 1),b* proto zde není co dodat. Důležité je odhadnout jak je na tom s dárkama jestli u ní hrajou velkou roli nebo spíš ji na tom tak nezáleží. Podle toho také zjistíte jak velké vaše gesto musí být ovšem v obou případech je gesto docela přjatelné. - Pokuď ji na dárku záleží gesto může být menší nebo žádné jak uznáte vy za vhodné (S dárkem je to stejné jako v 1),b*). - V opačném případě by mělo být velké gesto opravdový, pohádkový, romantický jak můžete vidět v různých filmech! (S dárkem je to stejné jako v 1),b*) hlavní ovšem je aby jste u velkého gesta si byli jistí, nemáte se čeho bát!!! Zapojte fantazii!!!

3) Přítelkyni- tento typ je stejný jako u 2). Vaší přítelkyni znáte proto víte po čem touží krásný dárek a gesto, kterým ji dáte najevo MILUJI TĚ.

4) Ženě- ten to typ je stejný jako u 3)-přítelkyně.

5) Milence- u tohoto typu si musíte hlavně uvědomit jestli ji milujete nebo si s ní jen tak užíváte a necháváte tomu volný průběh. - Pokuď ji milujete je to tedy stejné jako u 2),3),4). - Pokuď si s ní jen tak užíváte zvolte dárek po kterém touží.


Co myslíte? -
Potěší vaší nejlepší kamarádku, která vás má opravdu ráda nějaký dárek, který si vytaví na poličku nebo to když ji řeknete jak vám na ni opravdu záleží?
Potěší dívku ke které v poslední době cítíte i něco víc a přemejšlíte o ní i jinak než jako o kamarádce drahý prstýnek nebo to když ji vyjádříte svoje city?
Potěší vaší milenku, která od vás čeká dárek století to když za ní příjdete s jejími olíbenými květinami nebo s diamantovým prstenem?
Vše se dá stejným způsobem odůvodnit stačí jen jít krok za krokem..

Přeji úspěšné vybírání dárků a pro romantiky, kteří hodlají podniknou nějaké originální gesto hodně štěstí!!!
Marcela Petříková
http://pohlednice.tiscali.cz/foto/prani/xmas31.jpg


http://www.kim-arts.com/postcard/pix2/closeyoureye.jpg


http://i85.photobucket.com/albums/k61/juvenile_girl_vamp/anime_fav090188322.jpg